Hakkımızda

Dafita Mutfak Banyo, sizlere çok çeşitli renk ve desende mutfak modülleri ile mutfağınızı kurma olanağı vermektedir. Modüllerin ölçülerindeki çeşitlilik sayesinde her mutfağa uygun bir çözüm mutlaka vardır.

 

Dafita Mutfak, kullanılan tüm malzemelerin kolay temizlenir ve dayanıklı üretilmesi nedeni ile uzun yıllar size sorunsuz hizmet sunar. Tek yapacağınız, Dafita Mutfak mağazasına giderek uzman satış elemanlarımızın yardımı ile size en uygun mutfağı ve aksesuarlarını sipariş etmektir. Sitemizde yer alan ürünler çeşitli zamanlarda müşterilerimiz için kendi zevk ve istekleri doğrultusunda, firmamızca imal edildi. Siz de mekanınızı değiştirmek; modern ya da klasik tarzda dekore ettirmek ya da elinizdeki mimari projede yer alan mobilyaları tecrübeli bir kadroya imal ettirmek isterseniz bizi arayabilirsiniz… Evinize teslim ediyor ve montajını yapıyoruz…

Misyon:
Gelişen teknoloji ışığında, değişen müşteri isteklerine kalite ve dürüstlük değerlerimizden ödün vermeden zamanında cevap vermek.

Vizyon:
Dafita markamızla sizin için güven bizim içinde güvenç’in merkezi ve ifadesi olmak.
1965 yılında başladığımız ahşap doğrama ve hazır mutfak sektöründe geçmişten gelen bilgi ve deneyimimiz.Sizlerin bize olan güveni.
Klasik çizgiler ile modern tasarımları kapsayan geniş bir ürün yelpazesi ile bilgisayar ortamında desteklenen tasarımlarımız ile mutfaklarımızı sadece yemek pişirilen bir mekan olmaktan öte kültürümüzün ifadesi olan ve gelişen teknolojiler ışığında sizlerle buluşacak mekanlar sunuyoruz.